Listopad 2009

Za svitu měsíce 2. díl

27. listopadu 2009 v 10:36 | Hitomi |  ZSM díly
Mno, jak jsem slíbila. Je tu další dílek povídky. Nemám z tohohle dílu moc dobrý pocit. Nezdá se mi. Proto do neděle přibyde další díl, abych tohle napravila. Stále tam nejsou všechny postavy. Tak doufám že se nebudete na mě zlobit. Chce to čas, dokud tam budete všichni. Tak mě prosím za to moc neukamenujte. Omlouvám se za všechny chyby, pokud tam nějaké jsou, a to určitě jsou. Pokud se vám tenhle díl nebude líbit. Klidně to napište, zlobit se nebudu. Mě samotné se to nelíbí. A pokud se mi nepovede ani ten další, mno nwm. Někteří by mě asi zabili kdyby to sem napsala xD. Měla jsem hodně nápadů. Je to parodie na knížku, PiliKKa ví o čem mluvím. No ale, vymyká se mi to z rukou. Snad to tedy v příštím a možná v přespřístím díle napravím =)...No, tak jsem se tu vykecala dost. Tak se pusťte do čtení. A pls, komenty, jakýkoli^^

sík jsem postižená xDDD

27. listopadu 2009 v 9:13 | Hitomi |  dulezita oznámeni
Takže všichni. V minulém článku jsem psala o svých problémech. Včera jsem byla na kontrole a tam mi řekli úplně to samý jako v pondělí. Dneska jsem měla zůstat doma a v pondělí už do školy nastupuji, sice s nechutí, nicméně tam musím xD. Jak jsem si myslela, napsala mi doporučení k ortopedovi, který by mi měl ukázat, co dělat s těmi zády. V pondělí se tam jdeme zeptat, mno uvidim jak to dopadne.....A teď k té hlavní věci. Protože už nemám tak velký bolesti a ležet v posteli na břiše mě fakt nebaví, tak jsem se rozhodla, že napíšu další díl z mých povídek. Neprozradim ale, kterou povídku xP. Mohla jsem to udělat už včera, ale to jsem koukala na jedno moc krásný anime, a pak jsem neměla náladu xD. No, tak se těšte aspoň dneska. Tak se zatím mějte^^

Vaše s dobrou náladou stále postižená Hitomi xD

Gomenasaií minna, už zase -_-"

24. listopadu 2009 v 19:34 | Hitomi |  dulezita oznámeni
Takže, dlooooooouho se tu nic neobjevilo a moc moc se proto omlouvám -_-''. Mám k tomu i důvod xD. Mno, nejdříve škola. Moc jsem se k počítači nedostala, opravdu je to těžký a začínám docela nestíhat. Navíc mě od čtvrtka chytila hrozná bolest hlavy a zad. Do školy mě máma nepustila, nevydržela bych to tam. Včera jsem byla u doktorky. U ní mi zjistili, že mám zakrnutý záda. Vytočený klouby na rukou, Ale to sem moc nepatří, i když to s tím dost souvisí. Mám zkrácené lopatky a páteř nějakou divnou. Prej jako když se mi páteř boří. No od tohohle mám ty bolesti jak zad, tak i hlavy. Dostala jsem několik prášků, aby bolesti ustoupily a ve čtvrtek jdu na kontrolu, kde mi i navíc napíšou doporučení na rehabilitaci. No tak se mám na co těšit. A to ještě víc, až se vrátím do školy. Jelikož mě doktorka takhle do školy nepustila, budu mít co dohánět T-T. Takže, opravdu nwm kdy sem něco přibude. Budu se snažit alespoň SB oběhnout, ale nwm jestli se mi to podaří. Kdyžtak gomene T-T.

Vaše "postižená xD" Hitomi

Za svitu měsíce 1. díl

15. listopadu 2009 v 1:19 | Hitomi |  ZSM díly
Takže, konečně i první díl. Je to docela zmatená povídka, ale v dílech se to bude pomalu vyjasňovat. Chtěla bych oznámit všem účinkujícím, že v tomhle díle nejste všichni. Budete se objevovat postupně. Ono to vypadá, že je to jenom o mě (Hitomi), ale není. Tenhle díl ano, je to úvodní díl. V ostatních už budete více i vy. Doufám, že mě za to neukamenujete xD....Snad se bude dílek líbit, a plisky komentíky^^
PS: omlouvám se za všechny chyby, na který narazíte.

Za svitu měsíce - Recenze

15. listopadu 2009 v 1:14 | Hitomi |  ZSM recenze
Hitomi není obyčejné patnáctileté děvče. Musí s maminkou již po několikáté měnit své stálé bydliště, v nové třídě se stane terčem posměchu třídní hvězdičky Karin a aby toho nebylo málo, dějí se kolem ní různé podivné věci. Ve snu, který nedokáže rozlišit od skutečnosti, vidí duchy, upíry a vlkodlaky, zamiluje se do kluka, který ji děsí a přitahuje zároveň.
Podaří se Hitomi rozlousknout, co jí sen ve skutečnosti naznačuje? Podaří se jí najít nějaké přátele? A co všechny ty bytosti, jak to s nimi vlastně je?
To a vše a možná víc v příběhu, Za svitu měsíce.

Ayame (Ino)

15. listopadu 2009 v 1:12 | Hitomi |  ZSM postavy
Ayame je duch dívky, která se zabila kvůli nešťastné lásce. Její kluk ji opustil kvůli jiné a ona to neunesla. Sedla si v pokoji pod stůl a rozřezala si žíly a pomalu pod tím stolem vykrvácela. Druhý den ji našly rodiče pod stolem mrtvou. Její rodiče to neunesli a odstěhovali se. Byt prodali a teď tam bydlí Hitomi s mámou. Ale Ayame si myslí, že se jí Hitomi vetřela do života a proto se jí chce zbavit.
Ayame byla hezká, mladá dívka. Stále se usmívala a byla šťastná, dokud jí její kluk neopustil. I když je jen duch, stále má city. Cítí zlost vůči Hitomi, vůči klukovi, který ji zradil.
Ten kluk, co ji opustil, se jmenuje Itachi.

Luchia

15. listopadu 2009 v 0:51 | Hitomi |  ZSM postavy
Luchia je nejlepší kamarádka Ino a Karin. Snaží se jí být oporou a Karin toho jen využívá. Jenže Luchia si to nechce připustit. Karin je pro ni jako bohyně. Přitom, kdyby se s ní nebavila, byla by to fajn holka. Navíc, Luchia není obyčejná dívka. Je taky vlkodlak, jako Yoko.
Luchia je tichá, moc se neprojevuje, jen když po ní Karin něco chce. Vedle Karin se snaží být zlá a protivná. Jinak je to milá a hodná holka.
Zamiluje se do Suigetse, který je stejně jako ona vlkodlak.

Nakashima Itoe

15. listopadu 2009 v 0:13 | Hitomi |  ZSM postavy
Nakashima je upírka. Lidí se dost straní. Nechce pít jejich krev, i když ji to hodně často láká. Hodně se baví s Lilit a i jí pogratuluje, když Hitomi změní v upíra. Lilit z toho ale nadšená nebude, kvlůi Assasinovi. I přesto, že pak Hitomi bude jednou z nich, ji Nakashima nebude mít ráda. Ráda se ,,poflakuje" v upíří restauraci, kterou vlastní její rodiče. Tam také Hitomi poprvé uvidí a uvidí ji tam se Sasukem.
Nakashima je drzá, zlá, nepřejícná, panovačná a někdy dost sobecká. Taky ráda lže, nedá se jí věřit.
Přestože nechápe, jak se Lilit mohla zamilovat do smrtelníka, sama se do něj zamiluje. Její milovaný se jmenuje Deidara. Jenomže on není obyčejný smrtelní, jak si o něm bude myslet. On je vlkodlak.

Assasin Senju

14. listopadu 2009 v 23:41 | Hitomi |  ZSM postavy
Assasin je stejně jako Sasori, vidoucí. Sasori je Assasinův učeň. Vidoucí vidí duchy, vlkodlaky, upíry a další, ale nemůže s nimi narozdíl od nedotknutelných bojovat. Bude učit Hitomi, co a jak, dá jí amulety, které by ji měly ochránit a bude se snažit být jejím kamarádem. Jenomže mu tahle holka bude přidělávat jen starosti.
Assasin je mladý kněz, který je 19 let starý. Slouží Bohu a je hrozně nerad, když někdo v jeho okolí a hlavně jeho učňové zhřeší. Jinak je milý, pohledný, chytrý a hodně starostlivý, někdy je to až přehnané.
Do Assasina se zamiluje jedna dívka jménem Lilit. Není to ale obyčejná dívka, nýbrž upírka. Assasin tím, že bude Hitomi zaučovat, s ní bude trávit dost času a Lilit začne žárlit. Jednou si Hitomi odchytí, když bude zrovna sama a kousne ji. Bohužel nikdo nebude na blízku, aby mohl zasáhnout. Lilit Hitomi kousne a přemění ji v upírku. A když jí Assasin vynadá, vymluví se na to, že chtěla ochutnat nedotknutelnou.

Yoko Ayme

14. listopadu 2009 v 23:10 | Hitomi |  ZSM postavy
Yoko přijde do školy v Konoze asi měsíc po Hitomi. Je to zvláštní dívka. Všichni z ní cítí respekt. A to není jen tak. Nikdo neví, že je vlkodlak. Dokonce ani nedotknutelní a ani Padlí. Ona by se s ostatními chtěla bavit, jenomže se jí všichni bojí. Straní se jí. Je z toho smutná. Jednou se s ní ale Yuuki dá do řeči. Přidají se i PiliKKa a Hitomi a už se z nich stanou kamarádky.
Yoko je nejdříve tichá dívka. Jen zamlkle sedí v lavici a s nikým se nebaví. Později se z ní ale stane veselá, smějící se a milá dívka.
Yoko se zamiluje do normálního kluka, kterého jednou potká, když bude s kamarádkami venku. Ten kluk se jmenuje Neji Hyuuga.

Yuuki Botan

14. listopadu 2009 v 22:46 | Hitomi |  ZSM postavy
Yuuki je stejně jako Hitomi nedotknutelná. Ve škole spolu budou sedět v lavici a bydlí spolu naproti sobě, ale každá v jiném paneláku. Yuuki narozdíl od Hitomi o sobě ví, že je nedotnutelná. S těma schopnostma žije už od svých 10 let. Také ví o Pilice, která se snažila získat ji na svou stranu a pak použít pro vrácení Andělů zpátky do nebe. Yuuki se ale nedala, a tak to Padlí teď zkoušejí na Hitomi a Yuuki se tomu snaží zabránit. Bude Hitomi hodně pomáhat, s tím jak má jako nedotknutelná žít a co dělat v různých situacích.
Yuuki je stále veselá dívka. Nikdo ji nezná se mračit. Ráda pomáhá kamarádům. Je milá, hezká a všichni ji mají rádi.
Yuuki se také zamiluje do jednoho z Padlých, ale ten její se jmenuje Gaara.

PiliKKa

14. listopadu 2009 v 22:36 | Hitomi |  ZSM postavy
PiliKKa je jedním z Padlých andělů. Do třídy chodí s Hitomi. Kamarádí se spolu. PiliKKa o Hitomi ví, že je nedotknutelná, Hitomi ale o Pilice ne. Andělé ji potřebujou. Buď ji, nebo druhou nedotknutelnou. Jenomže ta o Andělech ví, takže jim po vůli nejde, kdežto Hitomi jim vkročí do pasti. Bohužel se nepočítá s tím, že se Hitomi do jednoho z Padlých zamiluje a PiliKKa zase do vidoucího. Tím se vše zkomplikuje.
Jinak je PliKKa hodná dívka vždy s dobrou náladou. Ráda se baví s ostatními, ale když ji někdo naštve, raději se jí všichní klidí z cesty.
Jak už jsem říkala, PiliKKa se zamiluje do vidoucího, jménem Sasori.

Hitomi Yamada

14. listopadu 2009 v 22:23 | Hitomi |  ZSM postavy
Hitomi je dívka, která se přistěhuje do města jménem Konoha. Začne chodit do nové školy, kde objeví nové přátele, nepřátele a také schopnosti, o který zatím netuší. Je nedoknutelná. Může vidět různé bytosti a bojovat s nimi. Jednou ji však kousne upír a ona se do něj promění. Naštěstí jí ale zůstane povaha, kterou má jako člověk. Bude se proměňovat jen při úplňku. Do třídy s ni chodí dívka, která je stejně jako Hitomi nedotknutelná. Hitomi o ní zatím neví, ale ta druhá dívka o Hitomi ano. Hitomi se také bude hádat s duchem, který obývá její pokoj. Duch se jí snaží zabít.
Hitomi je nejdříve plachá, milá a nekonfliktní dívka, která se časem změní na nebojácnou, silnou a rozumnou ženu.
Zamiluje se do chlapce, o kterém se nakonec dozví, že je jeden z Padlých andělů. On ji přivede do zkázy a udělá z dívky ženu. Ten kluk se jmenuje Sasuke.

Hitomi jako normální dívka
Hitomi jako upír


Friends Forever part 8

6. listopadu 2009 v 23:47 | Hitomi |  díly
A je tu další díl. No, nebudu se zdržovat výmluvama xD. Jen bych chtěla popřát hezké počteníčko. Snad se bude líbit^^. A gome za chyby, kterých tam určitě najdete mraky! xD.