Květen 2010

Konec!!+přihláška

31. května 2010 v 22:40 | Hitomi |  ostatní věci
Ok!! Pochybuji, že se o svou roli přihlásí poslední dvě holčiny do zítra.  Takže, ukončuji to!....Přihlásili se všichni, kromě Runyt a Miko. Pokud se chce někdo přihlásit místo těchhle dvou, budu moc ráda :)...
Pro případné zájemce jsou tu úkoly, které musíte splnit :D..Nebojte, jsou jednoduché ;)....Stačí, když si vyberete jednu z těchhle dvou. Vybírejte, jak chcete, to je jedno, ale spíš tak, aby vám byla nejbližší podle povahy, která je tam napsaná.
Jsem ochotna ještě změnit aji jméno....Na e-mail (tinuska94@seznam.cz) mi napište tohle: Vaše jméno, které chcete mít v povídce. Vaši povahu, jakou byste chtěli mít (není ale jisté, jestli tam zní bude vše). Váš styl boje-zbraně,podstata atd...Do komentů mi hlavně napište, že máte zájem a napište, kterou z těch dvou jste si vybrali.
Udělám pokud možno co nejvíc, abych vás mohla přepsat tak, jak mi to napíšete do mailu. Ale na oplátku požaduji já od vás něco-ke každému dílu bych chtěla napsat komentář, jakýkoli, stačí jedno slovo, ale prostě abych věděla, že to čtete. To platí pro všechny vystupující v povídce. Nerada bych povídku psala jen tak do větru, když se do ní někdo přihlásil :)....Pokud se o ty dvě nikdo nepřihlásí, bohužel budou v povídce zabity. Nechám to tu asi dva dny  KDyž byste něčemu nerozumněli, napište mi na e-mail, nebo si mě přidejte na icq (482542753)...Snad se někdo přihlásí :)
Vaše doufající Hitomi
Hitomi

Velké oznamko ohledně Friends Forever!!!

29. května 2010 v 23:46 | Hitomi |  ostatní věci
Takže, docela mě štve a moc mrzí, že o tuto povídku není zájem. Mluvím hlavně o lidech, kteří se do ní přihlásili. Je vás tam 10, se mnou 11 a z toho mi to čtou maximálně 5 lidí a to je celkem málo nemyslíte?? Já myslím, že ano... Tahle povídka už byla jednou měněná, kvůli mým záležitostem. Je pro mě opravdu moc důležitá a mám na níc moc cenné vzpomínky. Přesto jsem byla odhladlaná ji změnit. Přihlásili jste se do ní a teď na mě kašlete. Pokud vás to nebaví, tak mi too máte napsat rovnou.  Pokud to čtete, je tak těžké napsat k tomu třeba jedno pitomý slovo?! Třeba: dobrý, pěkný, hnus. To je jedno, já potřebuji vědět, že to čtete. Mrzí mě to právě proto, že mám na ní vzpomínky. Chtěla jsem ji zrušit, některá děvčata mi to nedovolila. Proto jsem ochotná to ještě zkusit....Dávám sem anketu. Je v ní napsané jméno každého, kdo v povídce vystupuje. Kdo ji čte, prosím, hlavně popravdě, protože pak to budu rušit, ať klikne na své jméno. Nechám to tu tak tři dny. Za tři dny se podívám, kdo v povídce zůstane. Kdo na sebe neklikne, nechám ho přeobsadit.
Takže teď oznamko pro ty, kteří potom budou mít zájem se do povídky zapojit!!....Za ty tři dny sem hodím, kdo tu zůstane a kdo ne. Potom sem hodím profily těch, co z povídky zmizí. Případní zájemci mi do komentářů napíší jméno postavy, kterou by se chtěli stát (jen jména co budou v nabídce). Potom mi na mail napíší potřebné informace, které k tomu připíšu. A dále se uvidí, co s tím.
Pokud nebudou ani zájemci, ani se dotyčná osoba o své jméno nepřihlásí, v povídce bude zabit. Já jsem, jsem krutá, ae moc to pro mě znamená a teď ještě víc, než si myslíte. Takže se omlouvám, ale musí to být :(.....
Pod článkem bude anketa, tak se hlašte. Zatím se mějte, vaše Hitomi....
Hitomi

Konec světa, aneb, ... 5. díl

29. května 2010 v 2:01 | Hitomi |  KSA díly
Konečně další díl xDD...Tak snad se bude líbit a omlouváme se za všechny chyby, na který počas čtení narazíte :D
Konec světa, aneb, ...

Konec světa, aneb, ...Speciál

1. května 2010 v 18:30 | Hitomi |  KSA díly
Tak, protože byl včera den čarodějnic a dnes je 1. Máj, rozhodly jsme se s PiliKKou udělat vám překvapení. Takže je tu Speciál Konce světa...Tak snad se bude líbit a aspoň trochu se nasmějete a těm, co nedostali májovou pusu (třeba já xD) to trochu zlepší náladu^^...PS: omlouváme se za všechny chyby, psaly jsme to až do tří do rána, byly jsme unavené a ve wordu je to na celých 8 stran :D...Tak hezké počteníčko :) PS2: Speciál nenavazuje na předhozí díl :D PS3: Přeji krásný zbytek prvního Máje a ještě doufám, že jste si včerejší čarodějky užili^^
Konec světa, aneb, ...