Červenec 2010

*velice se stydí -.-"*

26. července 2010 v 23:39 | Hitomi |  diplomky for or by SB
Achjo, prostě se nepoučím, já vím -.-".....No nic, nebudu to prodlužovat. Byla jsem děsně líná, takže jsou některý diplomky hotové až po mooooooooooooc dlouhé době. Doufám, že se na mě má nová SBnka nebudou zlobit až tak moc. Tak, tady teda jsou....

Yosh a může se začít!!

13. července 2010 v 23:26 | Hitomi |  ostatní věci
Tak, právě jsem dokončila úpravu všech dílků Friends Forever. Dalo mi to pěkně zabrat, přepsat ta jména, ale zase jsem si připomněla, co vše jsem do téhle doby zplodila a musím říct, že jsem se i nasmála xDD. Do teď nechápu, jak se z toho mohla vyklubat tahle šílenost a to ještě nezačala ta válka xDD. No, zítra začnu psát další díl (tedy až najdu papír, kam jsem si napsala pořadí bojů, technik a vítězů xD) a udělá se i nový profilový obrázek. Postavy Runyt a Miko byly nahrazeny Sayuri (Sayou) a Narumi (Nao) a Shiji byl nahrazen Ryuzakym (Ryu). V rubrice postavy si můžete přečíst jejich povahu a v dílech, jak to vypadá s novými jmény....Tak se těšte na další díl :)
S pozdravem Hitomi
Hitomi


Narumi Hyuuga

13. července 2010 v 18:29 | Hitomi |  postavy
Narumi
Narumi je dcera Hinaty a Ichira. Je drzá, provokativní, nervózní, tvrdohlavá a protivná. Po Ichirovi je vtipná a na kamarády je milá. Je silná, dost dobře používá Byakugan. Po Ichirovi má ojedinělé Kekkei genkai. Při kterém, když se někoho dotkne, zobrazí jeho minulost. Jinak je silná sama o sobě, jak fyzicky, tak psychicky.

Narumi se zamilovala do syna Paina a Konan. Stejně tak se ona líbí jemu. Je to schopný shinobi stejně jako jeho rodiče, je milý a chytrý a jmenuje se Ryuzaky.
Shiji


Sayuri Nara

13. července 2010 v 18:25 | Hitomi |  postavy
Sayuri
Sayuri je dcera Shikamaraa a Temari. Je velmi přátelská, po Temari výbušná a nebezpečná. V boji používá především katanu a podobný vějíř jako Temari. Po Shikamarovi zdědila umění myslet, už v jejích 10 letech je její IQ na úrovni chuunina, také má po Shikim talent na Kagemane no jutsu.

Saya je také moc hezká dívka. Zamilovala se ve svých 16 letech do Kanameho. Moc se toho o něm neví. Přišel z Větrné vesnice. Je to takový tajnůstkář, ale k lidem je milý. JE silný a chytrý. Do Sayuri se zamiluje až po uši a začnou spolu chodit.
Sayuri