Srpen 2010

Sarah Dupont

30. srpna 2010 v 23:48 | PiliKKa xDD |  KS info
sarah
Sára pracuje jako zpěvačka a taky má na starosti ubytovnu. Kalose znala už předtím, ona, Kalos a Andie spolu vystupovali jako pouliční umělci. Andie skládal hudbu, Sára zpívala a Kalos kouzlil. Kalos i Andie Sáru milovali, ale Sára se rozhodla pro Kalose a pomohla mu proslavit Kaleido Stage.
Je veselá, bláznivá, krásně zpívá a dělá bojová umění. Výborně si rozumí se Sorou, protože obě mají stejně veselý pohled na svět.

Marion Swaschold a Jonathan

30. srpna 2010 v 23:45 | PiliKKa xDD |  KS info


jon

Marioniva matka byla skvělá na visuté hrazdě, ale zemřela, když skákala na trampolíně a spadla na záda. Od té doby Marion nestoupla na trampolínu, tedy ano, ale jen tajně, a tam jí viděla Sora. Marion byla hodně dobrá ale nechtěla aby se to její táta dozvěděl. Jenže Sora si pak o tom povídala a Marionin otec to slyšel. Dal pak Marion matčin deník a Sora pak s Marion vystupovala.
Marionin otec pomáhá budovat úžasné soupravy, na kterém se pak hraje vyspoupení.
Marion rozumí Jonathanovi.
Jonathan je talisman Kalendo Steig. Vystupoval v několika představeních. Marion ho našla jako malého
marion
na pláži a tajně se o něj starala. Nakonec přesvědčila Kalose, aby mu nechal postavit malý bazének. Jonathan umí žonglovat s míčky a je to Marionin velký kamarád.

                                                                                              

Kejklíř

30. srpna 2010 v 23:35 | PiliKKa xDD |  KS info
kejklíř
Je to duch jeviště. Vidí ho každý, koho si vyvolilo jeviště.
Ten pak může předvést Legendární akrobatické číslo a stát se opravdovou hvězdou. Pokud má akrobat nějaké pochyby, může při čísle i zemřít. Ze začátku ho viděla jen Sora, ale později začala Kejklíře vidět i Layla.
Kejklíř je úchyl. Šmíruje Soru a její kamarádky a ta ho musí zavírat na nejrůznější místa. Do šuplíku, do sklenice, jednou skončil i v japonském slavnostním věnci a taky v pastičce na myši. Jen místo sýra tam byl obrázek ženy v plavkách.

Anna Heart

30. srpna 2010 v 23:33 | PiliKKa xDD |  KS info

anna

 Anna je dcera komika Jacka Barona. Jako malinkou jí otec pořád rozesmíval, ale později od nich odešel za vlastním úspěchem. Anna měla vždycky ráda komiky a klauny. Moc ráda by byla legrační, ale moc jí to nejde. Její vtipy jsou vtipné jen tím, že vtipné nejsou xDD. Ale je to šikovná akrobatka. Je to velká kamarádka Sory a vždycky tvrdí, že Sora je mnohem legračnější než ona. Taky je to režisérka s Miou.

I wont make mistakes :)

29. srpna 2010 v 17:04 | Yuuki xD
Je tady Yuuki!
Ten vetřelec Yuuki!
Já jsem to já xDDD
Pro majitelky mám ještě něco..
Pili
Hit
Snad se vám budou líbit :D
A ještě něco xDD
Zaspívejme si xDD
(Pár lidiček bude vědět o čem PŘESNE je ta písnička)

Ráda bych věděla kde si a copak teď děláš,
jestli si na druhé straně téhle oblohy...

Bylo tady něco co naplnilo mé prázdné srdce,
teď když to zmizelo, zjistila jsem že si to byla ty...

Jak si mohla být jediná která mně rozesmála,
jak to že jsi mi dávala tak mnoho úsměvů...

Cena kterou teď musím zaplatit,
je obrovská a skoro se nedá nést.
I když jsem se dostala dál než jsem chtěla,
snažila jsem se nemít život který jsem už měla,
jakoby to byl vzduch, utekl mi z dlaní,
a i když to vidím, nemůžu to mít.

Nevědět co udělat a nemít se na koho obrátit,
pomalu tuším že moje srdce začíná slábnout.
Jenže, všechny tvé úsměvy které mám ve vzpomínkách,
mně rozveselí tak jako ty ještě předtím.

A pak se zase vrátím k těm starým dnům,
a teď naprosto vím že se nezmýlím.
Slibuji že ti neukážu nic jiného než úsměv,
budu stát po tvém boku.

Ráda bych věděla kde si a copak teď děláš,
jestli si na druhé straně téhle oblohy...
Slib mi, že mi ukážeš tvůj něžný úsměv,
v nic jiného totiž už nedoufám....

Anata wa ima doko de nani wo shite imasu ka...
Kono sora no tsuzuku basho ni imasu ka...Mia Guillem

29. srpna 2010 v 16:17 | PiliKKa xDD |  KS info
mia
Mia je také akrobatka a kamarádka Sory.
Mia je spíš  lepší jako režisérka. Píše příběhy a z nejednoho už bylo představení. Dokáže vymyslet složitá akrobatická čísla a převést je do skutečnosti. Má ohromný přehled, jestli se nějaké číslo na jeviště vejde a hodí nebo ne. Mia je navíc moc dobrá na trampolíně.

Rosetta Passel

29. srpna 2010 v 16:14 | PiliKKa xDD |  KS info
Rose
Rosseta je čtyřnásobná mistryně světa v diabolu.                                                                                                     Už od mala tvrdě trénovala, snažila se být lepší, až zapomněla, proč vlastně s diabolem začala. Když přijela do Kaleido Stage, chovala se velmi arogantně a nafoukaně. Její vystoupení byla technicky dokonalé, ale divákům se něčím nelíbila. Rosetta měla mít vystoupení se Sorou. To ale odmítla. Když ale potom viděla Soru na jevišti změnila názor. Sora jí ukázala, jak se na jevišti cítí šťastná a nakonec se z nich staly velké kamarádky.                                                                                                                                                                                                      Když Rosseta viděla Legendární číslo, zatoužila stát se akrobatkou. Pak začala tvrdě trénovat aby jednou mohla vystupovat se Sorou. Je z Belgie, narodila se 4.4. a je vysoká 156cm.

Ken Robbins

29. srpna 2010 v 16:06 | PiliKKa xDD |  KS info
ken
Jako malý chtěl také vystupovat v Kaleido Stage jako akrobat, jenže měl slabé srdce a tak zakotvil v Kaleido Stage jako pomocník.
Má na starosti dohlížení na jeviště a techniku a později dělá manažera Soře. Taky je do ní zamilovaný a ačkoli Soře už několikrát naznačil, co k ní cítí, Sora jaksi nechápe xDD. Taky na ní hodně žárlí. Ken občas díky tomu působí hodně legračně a možná proto si Anna myslí, že by měl dělat klauna xDD. Ale Ken většinou Soře dobře poradí, dělá jí i důvěrníka.
... a je hrozně kawai^^

Kalos Eido

29. srpna 2010 v 16:02 | PiliKKa xDD |  KS info
kolos
Kalos je majitel a šéf Kaleido Stage.
Předtím dělal kouzelníka, měl i vlastní show ve Vegas. Pak si ale poranil prsty a nemohl dál předvádět triky. Za peníze z pojistky si pořídil Kaleido Stage, protože jeho snem bylo mít vlastní cirkus.
Tváří se celkem nepřátelsky, ale má skvělý odhad na lidi. Když přišla Sora do Kaleido Stage, okamžitě poznal, co v ní je a dal jí šanci to předvést. I když Soře nikdy při žádném neúspěchu neporadil a k tomu jí ještě vynadal, vždycky ji tak navedl správným směrem. A jen s jedinou věcí mu pomohla Sora a to s jeho city k Sáře.

Yuri Killian

29. srpna 2010 v 15:57 | PiliKKa xDD |  KS info
yuri
Yuri je bývalí partner Laily. Nejvíc ho trápí jeho minulost.
Když byl na festival, uvědomoval si, že je malá šance že vyhrají, když proti nim stojí Leon a jeho mladší sestra Sophie. Věděl, že Sophie ho má ráda a tak se rozhodl zajistit, aby s Leilou vyhráli. Vylákal Sophii pryč od festivalu, Sophie na něho čekala, ale pak chtěla odejít, protože Yuri nepřišel, pak ale uviděla Leona a běžela k němu, jenže běžela přes silnici, nevědomky vběhla do cesty auta a to ji porazilo. Leon to viděl a rychle jí zavolal sanitku, bohužel v nemocnici zemřela. Ale předtím chtěla vidět Yuriho, ten ale odmítl přijít, věděl že kdyby přišel nestihl by se vrátit v čas a tak by Laila nemohla předvést své číslo.
Tohle si nikdy neodpustil....
Yuri už nějaký ten čas chystal pomstu na Kalose.Založil svůj vlastní cirkus a přebíral mu lidi k sobě a ani to mu nestačilo a tak mu rovnou odebral licenci na Kaleido Stage, tím se stal jejím majitelem.
prostě milej člověk xD

May Wong

29. srpna 2010 v 15:51 | PiliKKa xDD |  KS info
may
May měla být už od malička krasobruslařkou. Byla hodně, ale hodně dobrá, dokonce se o ní říkalo, že na ledě vypadá jako víla. Mohla vyhrát i medaili na Olympiádě.
Jenže May jednou viděla vystoupení Laily a rozhodla se, že se stane akrobatkou a chtěla vystupovat stejně jako Sora s Laylou. May ale přišla do Kaleido Stage až po odchodu Layly. Nenáviděla Soru za to, že mohla s Lailou předvést Legendární číslo. A tak se May rozhodla stát se partnerkou Leona a hvězdou Kaleido Stage, místo Sory.
Byla ve všem lepší, ale pochopila, že Sora má něco, co ona ne. Rozhodla se to naučit a být stejně dobrá jako Sora. May je většinou zlá a to hlavně na Soru. Jsou to asi největší soupeřky.

Leon Oswald

29. srpna 2010 v 15:47 | PiliKKa xDD |  KS info
leon
Leon Oswald je vynikající akrobat .
Jako malým jemu a jeho sestře Sofii zemřeli rodiče a s pěstouny si nerozuměli. Tak se jich ujal hledač talentů a trenér na hrazdě. Oba se rychle učili. Sofie byla skvělá akrobatka a chtěla předvést Andělské číslo. Pak měla ale nehodu. Yuri jí odlákal z festivalu a narazilo do ní auto. Než zemřela, slíbil jí Leon, že Andělské číslo přivede k dokonalosti.
Hledal stejně dobrou partnerku jako Sofie, ale žádná neobstála. Leon každou partnerku vystavil zkoušce, při které se většinou zranila. Proto se mu začalo přezdívat Shinigami, Bůh smrti.
Do Kaleido Stage přišel, aby se stal partnerem Sory. Nejdřív řek,l že mu nesahá ani po kotníky ale brzy zjistil, že je dost dobrá, aby Andělské číslo předvedla a že se i v jiných věcech Sofii podobá. Chvíli mu dělala partnerku May.

Layla Hamilton

29. srpna 2010 v 15:41 | PiliKKa xDD |  KS info
lay
Layla je z USA. Nemá ani otce ani matku.
Povahou je cílevědomá a rázná žena. Je hvězdou Kalendo Steig a jedna z nejlepších akrobatek. Po každém s kým má tu čest, chce to nejlepší. Je chladná občas až nepřátelská. Její otec si myslí, že by bylo lepší, kdyby Laila natáčela film a její akrobatická čísla nevidí rád, takže se na ně ani nekouká.
Se Sorou spolu předvedou Legendární číslo, ale je to poslední akrobatické představení v Lailině životě.Laila si totiž při tréninku poraní rameno.Odchází pak účinkovat na Brodway...
Uuum jinak můžete se setkat s Laylou, Lailou a i Railou xD.

Sora Naegino

29. srpna 2010 v 15:37 | PiliKKa xDD |  KS info
Sora
Sora je japonská dívka, která přijela do Ameriky, aby si splnila svůj sen.
Je tvrdohlavá, obětavá, přátelská, milá a ráda pomůže.
Sora přijela do Kaleido Steig, protože chtěla být opravdovou Kaleido star. Když ji její star Leila odmítla, byla nešťastná. Ale nevzdala se a nakonec se jí sen splnil. V Kalendo Steig vychází snad s každým krom Leona a Mayi. Její asi největší soupeřkou je May.
Sora žije u strýce a tety, protože její rodiče jí zemřeli, když byla malá.

Recenze xDDD

29. srpna 2010 v 15:34 | PiliKKa xDD |  KS info
ks
Tento seriál je o 16leté dívce jménem Sora Naegino.
V mládí jí zemřeli rodiče a tak se o ni starali přátelé rodičů. Sora má sen, stát se opravdovou Kaleido Star a chce vystupovat po boku Layli Hamilton. Proto přijíždí z Japonska do Ameriky, aby si tento sen splnila. Když ale přijde do Kaleido Steig (něco jako cirkus, ale jen s akrobatickými vystoupeními,) nevychází vše podle jejich plánů. Ale Sora se jen tak nevzdává,bojuje o splnění svého snu, až do posledního dechu. A tak se tam i dostane.
Časem poznává všechny účinkující na scéně, jako Rosettu, Annu, Kena, Leona, Yuriho a ostatní. Nacvičuje různá vystoupení a učí se nové věci.

Blair xD

29. srpna 2010 v 0:54 | PiliKKa xDD |  SE info
Blair

No a jako poslední je tu Blair xD. Tato čarodějnice-kočka je hned v prvním díle. Maka a Soul mají 99 duší. Teď už jen duše čarodějky. Naneštěstí dostanou Blair. Souboj je těžký, ale nakonec vyhrají a Soul sní její duši. Ups... Blair je totiž kočka co se dovede proměnit v dívku. Takže můžete začít odznova! xD
Blair je docela nechápavá, ale milý a hodná. Miluje Soula a často ho uvádí do rozpaků, protože se před ním oběvuje nahá. Kromě něj ještě miluje dýně xD.


Medusa, Chrona, Arachne, Eruko a Free xD

29. srpna 2010 v 0:51 | PiliKKa xDD |  SE info
Další bychom tu měli hned pět objektů xD.
medusa
První si rozebereme čarodějnici Medusu. Jejím cílem je oživit kishina, kvůli tomu se propašovala do školy jako zdravotní sestra. Dělala jakýsi výzkum s černou krví, kterou by mohla Kishina oživit. Stein ji jednou zabije, ona ale rozdělí svou duši a oživý se xD. Nakonec jí zabije Maka.
Chrona

Další je Medusina dcera Chrona a její zbraň Ragnarok. Chrona je takový malý druh psychopata xD. Její zbraň je v ní a ona má černou krev. Medusa jí ovládala pomocí svých hadů. Několikrát bojovala s Makou a Soulem, když ale zabili Medusu Maka se jí ujala a stali se z nich kamarádky. Když Medusa ožije začne Chrona opět pracovat pro ni, i když se jí to nelíbí, mám ale pocit že nakonec bude dobrá xD.
Většina jejích útoků je založena na obraně, kdy se přes černou krev k jejímu tělu nic nedostane a ještě se ta krev brání (jehli a tak xD). Pak taky Ragnarok, který se mění v meč s ústy, kdy většinu útoků tvoří křik.
arachne
Jo, další z týhle podivný rodinky je Arachne, starší sestra Medusy. Moc jsem jí nezaregistrovala, ale co jsem pobrala bylo, že byla kacířka a chtěli jí zabít a tak rozpustila svou duši a vložila ji do stovek pavouků a golema. Po 8stech letech ji oživý Kishin, tedy lépe jeho frekvence šílenství a ona se z těch pavouků zhmotní. Zatím se moc neukázala ale říkají, že je silná xD.

FreeEru

Nu a poslední dva členové jsou čarodějnice Eruka a vlkodlak Free. Eruko nemá Medusu ráda a bojí se jí, ale ona do ní vložila hady a tak ji musí poslouchat nebo ji Medůsa zabije. Eruko se umí proměnit v žábu a k boji používá pulce, na kterém létá a pulcové bomby.

Vlkodlak Free, teda doufám xD kdysi nejvyšší čarodějnici ukradl jedno oko. Za to ho zavřeli do vězení. Medusa ho k sobě potřebovala a tak poslala Eruku aby ho zachránila. Vypadá to že ti dva si rozumí^ ^.

Kosy Smrti xD

29. srpna 2010 v 0:29 | PiliKKa xDD |  SE info
justin

Justin Law
Snad nejmladší Kosa Smrti v hystorii. Justin ale není výjmečný jen tímto faktem. Nepotřebuje totiž uživatele. Jeho síla se zvětšuje modlitbou, je to totiž vyznavač Shinigamiho-sama. Dalo by se říct že až přehnaně. Když Shibusen vedl válku s Arachnophobií, Justin obvykle bojoval s Girikem.
Marie
Marie
Silná osobnost s dosti špatným orientačním smyslem. Marie se snad všude ztrácí. Ze začátku měla neustále depku že je pořád svobodná a zašlo to dokonce tak daleko, že se chtěla provdat za záchod (naštěstí jí to Azusa vymluvila). No a řekněme že Marie nezná zrovna sílu svých úderů. Což se dá ale od drtící zbraně čekat. Poté co byla přeložena na Shibusen se stala partnerkou Steina. Když ho ovládlo šílenství, Marie použila svou frekvenci vykoupení aby ho přivedla zpět.

azusa


Azusa
Dost přísná Kosa Smrti. Azusa se vždy tváří naprosto chladně a všechno bere až neuvěřitelně vážně (i Shinigami-sama před ní couvl když jeho a Spirita sprdla ať berou ten boj s Kishinem vážně). Je ale dost důležitá bitevní síla díky jejímu zraku. Tuším že se ta technika jmenovala Senrigan? Kdyžtak mě opravte. V boji je někdy používána Sidem.


Shinigami-sama xDD

29. srpna 2010 v 0:17 | PiliKKa xDD |  SE info
Shinigami-sama
Další bude Shinigami-sama, bůh smrti.
No... když jsem ho viděla poprvé zdálo se mi, že vypadl z anime pro 5letý děcka a musela jsem se docela smát. V příběhu hraje roli rádce a velitele ostatních. Kdysi porazil prvního Kishina a zapečetil ho. Poté se připoutal k městu, aby toho Kishina mohl hlídat, tudiž nikdy nemůže odejít. Jo a můžete se s ním spojit pomocí zrcadla, výlohy či něčeho pomocí čísla 42-42-564 xD!
Já to zkoušela a nebere to!! xD

Stein a Spirit

29. srpna 2010 v 0:13 | PiliKKa xDD |  SE info
Spirit a Stein

Tak... a máme tu Franken-Steina a Spirita.
Začněme u druhého jmenovaného, tedy Spirita, Makačina otce. Dříve byl jeho uživatelem Stein, pak Makačina matka, která z něj udělala kosu smrti a pak zase Stein. Tento muž je sukničkář, kvůli tomu ho taky Maka nemůže ani vystát. On ji má ale nadevše rád a udělal by pro ní všechno.
Dr. Stein je věděc a později i učitel. Je to takový divný, sešitý muž, co se chvilku mile usmívá a vzápětí vám oznámí že vás chce pitvat xD. Medusa ho chtěla k sobě protože ví o jeho úchylce všechno zkoumat, on se ale nepřidal a skoro jí zabil. Mimochodem hodně kouří a má v hlavě šroub xD.